31 Ocak 2014 #2267803

Vodafone Paramı İade Etmiyor

15 ocakta bakiye iade talebi yaptım, faks istediler gönderdim. Defalarca müşteri hizmetleriyle görüştüm tek cevapları iade yaptık veya iade yapılacak şeklinde. Hem tutarsızlık var, hem de yatırıldı ise nereye yatırıldı ? Ben hesabımı her an kontrol eden biriyim bana hesabınızı inceleyin diye dönüş yapmışlar. Zaten incelemesem yatırmadıklarını söylemeyeceğim. Vodafone detaylı inceleme yapsın bana düzgün bilgi versin, artık beklemekten takip etmekten usandım.

Tugay 126 Okunma

Cevaplar

  • Tugay'ın Teşekkür Mesajı06 Şubat 2014

    sorun çözülmüştür teşekkürler.

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön