03 Eylül 2013 #1987805

Vodafone Paramı İade Etmiyor!

Vodafone bu ay üç hattıma haksız yere fazla ücret yansıttı. Gerek buradan gerek telefon ile gerek mesaj ile yaptığım itirazlar sonucu paramın iade edileceği bildirilerek banka hesaplarım istendi. Bende gönderdim. 30. 08. 2013 tarihinde İade işlemi yapılacağını bildiren mesaj attılar.


Anılan tarihte 542 müşteri hizmetlerini aradığımda paranın 23. 59 da iade edileceği bildirilmesine rağmen hala iade edilmedi. 32. 08. 2013 saat 22. 40 ta müşteri hizmetlerini aradığımda bir daha ki faturadan düşüm yapacaklarını söylüyor. Vodafone niye paramı iade etmiyor? Ben iade istiyorum. Ben onlara bir lira geciktirsem faiz alıyor kendileri benim paramı iade etmiyor.

Harun 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden; 533725****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde iade tutarınızın 06.09.2013 tarihinde kesilicek olan dönem faturanızdan düşülüceği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön