16 Mart 2013 #1689918

Vodafone Paramı Geri İstiyorum!

Vodafone dan 15. 03. 2013 tarihinde faturasız hat aldım. 32 tl ödeme ve 16 tl yükleme yaptırdım hattı yurtdışı kullanım için aldığımdan dolayı bana daha önce hattım olmadığı halde kara listeye aldık hattı kullanamazsınız dediler. Borcunuz da hatta gözükmüyor ama bizde bi incelemeye alalım bakalım diye beni 5 kere aramama rağmen hiç kaale bile almadılar. Ben hat filan istemiyorum ödediğim parayı geri istiyorum diyorum. Size hattı sattık 48 tlnizi aldık hadi başka kapıya der gibi kolay gelsin diyorlar.

Beritan 42 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi22 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili gerekli müdahalenin sağlandığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Beritan20 Mart 2013

  Dün aksam 19.03.2013 tarihinde vodafone müşteri temsilcisini aradım. Kara listeden çıkarttık sizi dediler. Ama yinede yurtdışı paketi alamayız sistemlerimiz yanıt vermiyor dediler. Harikasın vodafone müşteriniz olarak resmen rezil oluyorum aramıyorsunuz bile ben takip ediyorum. Ben garantisiz bir çin malı satan dükkanı bile şikayet etsem onlar bile en geç 2 gün içinde döner neden üzdük sizi derler. Hattı geri vermeyi bırak kullanamıyorum bile. Siz ne kadar tarife çıkartırsanız çıkartın ilk önce müşteri memnuniyetini yakalayın.

 • Beritan18 Mart 2013

  Cevaplarınızı inceliyorum. Herkese aynı mesajı yazıyorsunuz. Ben bugunde o dediğiniz 542 nolu hattı aradım günlerdir arıyorum. En kısa sürede döneceğiz diyorlar. Bi sorun zamanın da yerinde çözülmezse hiç bir anlam ifade etmez. Size en iyi tavsiyem iyi bir yetki verip halkla ilişkiler uzmanı almanız ve kimseyi mağdur etmemeniz.

 • Vodafone Temsilcisi18 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön