14 Mayıs 2013 #1796715

Vodafone Param İade Edilmiyor!

09/052013 tarihinde 2 numarama Ankara Demetevler Vakıfbank ATM sinden 20 şer tl toplamda 40 tl yükleme yaptım cep lira telefonlarımın ikisine de gelmedi bende vodafone müşteri temsilcisini aradım banka ile ilgili bir sorun olduğunu söyledi bankayı aradım paranın aktarıldığını söyledi ve ispat olarak 2 tane fiş numarası verdi bu banka ve vodafone un müşteri temsilcilerini aramam 4-5 sefer oldu hep aynı cevabı aldım banka paranın aktarıldığını , vodafone bankayı aramam gerektiğini söylüyordu tarih 13/05/2013 oldu ancak hala tarafıma bir ödeme yapılmadı mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini istiyorum.

Yusuf 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 27.05.2013 tarihinde iade işleminin yapıldığını iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön