26 Ağustos 2014

Vodafone Para İadesi Yapmıyor

T***'e hattımı taşıyalı yaklaşık 4 ay oldu ancak Vodafone 20 TL'lik eski hattımda kalan parayı henüz İş Bankası hesabıma yatırmadı. Banka ile olan görüşmemde Vodafone'dan gelen herhangi bir para akışının olmadığını söylemekteler. Paranın hesabıma yatırılmasını istiyorum.

Mutaf 1.551 Okunma

Cevaplar

 • Mutaf06 Eylül 2016

  2 sene geçmiş detaylı sorgulattım henüz yatan bir para olmamış.

 • Mutaf02 Aralık 2014

  Vodafone 1 yıl olmasına karsın para ıadesı yapmadı, uzak durun bu firmadan

 • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,17.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mutaf01 Eylül 2014

  henüz arayan soran yok

 • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön