03 Eylül 2013 #1991815

Vodafone Para iadesi Konusunda Yardımcı Olmuyor!

Numaramı Vodafone'dan başka bir operatöre taşıdıktan sonra 48 TL alacağım kaldı. Bana alacağım ile ilgili dilekçe yazmamı ve 02123675000 numaralı faksa fakslamamı söylediler. Günlerdir bu faksa dilekçemi fakslamaya çalışıyorum fakat her yere faks gönderebilmeme rağmen bu numaraya faks gitmiyor.


Müşteri hizmetlerini arayıp bu dilekçeyi başka iletişim yollarıyla ( e-mail, posta, Vodafone iletişim merkezleri ) gönderip gönderemeyeceğimi sorduğumda olumsuz yanıt aldım. Para almaya gelince her türlü yolla alıyorlar iade etmeye gelince tüm yolları kapıyorlar. Vodafone , para kaybetmektense müşteri kaybetmeyi seçtiğini açıkça belirtiyor.

Önder 43 Okunma

Cevaplar

  • Önder29 Eylül 2013

    Sayın vodafone yetkilileri, şikayetimin konusu zaten faks numaranıza faks gönderilememesidir. Teknolojinin bu kadar gelişmiş olduğu dönemde bu belgeyi e-mail yoluyla veya kargo, elden teslim v.b. yoluyla almak bu kadar mı zor, çözüm belli. Verdiğiniz faks numarasına gitmiyor; sadece benim değil internette ararsanız yüzlerce insanın aynı şeyden mağdur olduğunu göreceksiniz. Bu konuda çözüme ulaşamaz isem paramı almak için tüketici mahkemesine başvuracağım.

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,543450****numaralı hattınıza yönelik iade işlemlerinizin başlatılabilmesi için ekte belirtilen evrakları tarafımıza (02123675000) numarasına fax olarak göndermeniz yeterli olucaktır.Geri iade evrakları; Banka bilgilerini içeren imzalı dilekçe (banka adı, şube ismi, banka hesap numarası, hesap sahibi ismi, iban numarası ) Kredi kartı olmamalıdır. Kimlik fotokopisi Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön