02 Eylül 2013 #1988133

Vodafone Paketin Bitmesine Yakın Onay Mesajı Gönderiyor!

31. 08. 2013 tarihinde saat 16:15 gibi Vodafone'a "abone günlük cep net"yazarak "3636"a sms attım. Bunun sonucunda gsm operatörü bana yine sms yoluyla geri dönüş yapıp günlük internet paketimin aktif hale geldiğini bildirecekti. Bu sms'i almadan paketi kullanamadığımı ya da kullanırsam standart tarife üzerinden kullandığımı belirtmekte fayda var.


Bütün gün boyunca bu sms'in gelmesini bekledim. Sms bana 23:40 gibi geldi. Sms 'de "paketiniz tanımlanmıştır. 23. 59'a kadar kullanabilirsiniz"yazıyordu. Tabi ben bu sms'i sabah kalkınca gördüm. İhtiyacım olan anda gelmeyen mesaj paketin bitmesine 10-15 dk. gelmiştir. Kullanmadığım daha doğrusu kullanamadığım paketin ücretinin iade edilmesini istiyorum.

Mehmet 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız üzerinde yapılan kontrollerde gerekli müdahalenin sağlanarak ücretlendirilmenize müdahale edildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön