12 Ekim 2013

Vodafone Paketimin 2 Katı Fatura Kesiyor!

3 aydır bana 60 TL olan paketim için 150 TL, 120 TL ve 109 TL olmak üzere 2 katından da fazla fatura kesiliyor. Arayıp sorguladığımda internet kullanımı deniliyor. 2 aydır anlatmaya çalışıyorum internet kullanmıyorum diye, cevap olarak telin android olması kaynaklı kendi kendine girmesinden bahsediliyor.

2 senedir kullandığım telefon hiçbir ayarıyla oynamadığım halde 3 aydır kendi kendine internete giriyormuş. İnternet ayarlarımı kapatıyorum ama telefonum o kadar akıllı ki ayarları da kendisi tekrar açıyor nete giriyor. Çaresiz Vodafone telefonumu internet manyağı gibi yolladıkları faturaları normalmiş gibi göstermeye çalışıyor. Sözde en büyük GSM mişşşş!

Barış 38 Okunma

Cevaplar

  • Barış22 Ekim 2013

    ztn şikayet kaydı açarkende boşuna açıyosunuz dediler.ve hakikaten boşa açmışsınız die döndüler.

  • Vodafone Temsilcisi12 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz probleme yönelik inceleme sonuçlanmış olup, aynı konulu mailinizin Müşteri Hizmetlerimize de iletildiği 12.10.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön