29 Ocak 2014 #2263113

Vodafone Paketimi Hala Yenilemedi!

Ben yeni özgür genç yeni ikili paketini kullanıyorum fakat Vodafone müşteri hizmetlerini iki kez aramama rağmen güncelleştiriyoruz dediler yeterli bakiyem olmasına rağmen 24 saat bekleyin dediler ama halen paketim yenilenmedi ve tl kesintim oldu. Lütfen giden tl'lerimi geri yükleyin dedim tl'mi de yüklemediler tl'mi yükleyip paketimi de yenileyin yoksa operatörümü değiştirme kararı aldım. Sabrım doldu artık hiç memnun değilim bu durumdan. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Kiymet 23 Okunma

Cevaplar

 • Kiymet04 Şubat 2014

  hiç yardımcı olmadılar

 • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 ve 03.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Kiymet30 Ocak 2014

  Dört kez müşteri hizmetleri ile görüştüm hiç yardımcı olmadılar ve bugün aradınız açmamla birlikte yüzüme kapattınız ne diyeyim ki ayıp.

 • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön