04 Eylül 2013 #1992602

Vodafone Paketimi Hala Tanımlamadı!

30. 08. 2013 tarihinde Maltepe/İstanbul Vodafone şubeden faturalı hat aldım. Bana 01. 09. 2013'e kadar 'Vodafone Red', daha sonra 'Genç Avantaj' tarifesi atayacaklarını, 01. 09'da şubeden tarifeye ek aylık 14 TL 1gb internet paketi alabileceğimi söylediler. 30. 08 akşamı internet servisi kullandığım için 5 TL ücretlendirme mesajı aldım.


31. 08 tarihinde şube 5 TL ek masrafı bana ödeyip baştan yanlışlıkla 'Genç Avantaj' tarifesine atandığımı söyledi. O gün paketi almak istediğimde hattımda sistemle ilgili bir sıkıntı olduğunu, merkeze haber verdiklerini ve paketin otomatik atanacağını söylediler. 3 gündür şubeye gidip konuşmama rağmen bilgi alamadan, paketin ne zaman atanacağını bilmeden beklemekteyim.

Hüseyin 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili gerekli müdahalenin sağlandığı ve ağustos dönem faturanıza yansıyan internet bedelinin iadesinin sağlandığını paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön