12 Eylül 2013 #2008994

Vodafone Paketim Yenilenmediği İçin İnternet Ücreti Kesti!

Vodafone Süper Komple Paketim 12. 09. 2013 tarihinde bitiyordu. İlgili tarihte hesabımda paketin yenilenmesi için gerekli tutar vardı. Önceki aya ait paketimin internet kullanım hakkı bitmemişti. (müşteri temsilcisinden teyit aldığım gibi her ay gelen limitinizin % 80'ini kullandınız mesajı gelmedi. Ancak paket yenileme tarihinde bakiyem birden 10 TL düştü.


Gerekçe olarak paketinizin yenilenme onayını beklemem gerektiği söylendi. Saat 11:30'a kadar hattımda paket yenileme tutarı mevcut iken, geçen ay ki limitim yeterli iken, bu husus da uyarılmamış iken ben neyi bekleyeyim? Saat 11'e kadar internete girmeyeyim mi? Bu nasıl teknoloji bu nasıl hizmet?


Lütfen 10 TL mi iade ediniz.

Tamer 161 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    “Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve iade işleminizin yapıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Tamer16 Eylül 2013

    Size ulaşılacaktır denildi ancak, ne arayan var ne soran. Firma cevabı klasik herkese gönderilen cinsten anlayacağınız.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön