15 Kasım 2014

Vodafone Paketim Otomatik Yenilenmesi Gerekirken Yenilenmiyor.

Her ayın 14'ünde 19 TL karşılığında yenilenmesi gereken paket 13'ünde bitti ve TL yüklemiş olmama rağmen paket otomatik yenilenmedi. Yüklediğim TL'ler internet kullanımından dolayı bitti.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bana paketin 14'ünde bitmesi gerekirken 13'ünde bittiği hatanın kendilerinden kaynaklandığı söylendi ve şikayet kaydı oluşturuldu, ancak şikayet kaydı sonucunda benim paketin yenilenmesini beklemeden işlem yaptığım söylendi, ne gibi bir işlem yaptığımı da söyleyemediler. 20 TL'nin bana iade edilmesi veya paketin yenilenmesi gerekir. Benim mağduriyetimin giderilerek çözüme kavuşturulması gerekirdi. Bu mağduriyet giderilmediği takdirde de bu operatörü kullanmaya devam etmem.

Talip 137 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 18.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön