15 Kasım 2013

Vodafone Paketim Olmasına Rağmen Ücret Kesiyor!

Ayda 5 tl'lik Twitter ve Facebook paketi kullanıyorum. 350 mb+20 mb özelliklerinde. Bana 20 mb kullanım hakkımın bittiğiyle ilgili sms geldi ama Twitter ve Faceye giriş kotam halen 300 mb civarlarında. Ne hikmetse ne zaman Twitter veya Faceye girsem günlük 7 tl kullanım hakkı yaptınız 00:00'a kadar bedava kazandınız vs. sms'ler gelmeye başladı.


Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım. Bana iki tane link gönderdi buradan girerseniz ücret yansımaz dendi. Söylediklerini uyguladım yine aynı mesaj geldi. Tekrar aradım bu sefer ayarlar sekmesinden Vodafone life seçeneğinin aktif olması gerektiği söylendi ki zaten öyleydi. Yine aynı mesaj geldi.

Murat 50 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön