21 Şubat 2013 #1646110

Vodafone Paketim Hala Aktif Olmadı!

Vodafone faturasız hat kullanıyorum 15 şubat tarihinde tl yüklemesi yaptım 16 şubat tarihinde Vodafone nun 100 (yüz) kampanyasından faydalanmak için mesaj gönderdim ayın 21 olmasına rağmen aktif edilmedi bu arada da defalarca müşteri hizmetlerini aradım.


En son 20 şubat tarihinde müşteri hizmetlerini aradım ve paketimin aktif olduğu yönünde cevap aldım fakat şu saat oldu paket aktif değil. Bahse konu gsm operatörü 4-5 gündür beni oyalıyor bu süre zarfında 42 tl civarında yükleme yaptım kampanyadan faydalanmak için 25 tl yükleme yapmak gerekiyor. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım herhangi bir sonuç vermedi. Sorunun çözülmesini tarafınızdan rica ederim.

Adem 83 Okunma

Cevaplar

  • Adem22 Şubat 2013

    çağrı merkazinizi defalarca aradım fakat hattıma yüklenmesi gereken 100tl yüklenmedi çağrı merkezi kayıtlarından ulaşabilirsiniz.

  • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde 15.02.2013 tarihinde opsiyonunuzun hattınıza yüklenmiş olduğu bilgisini aktarmak isteriz, Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön