03 Şubat 2014 #2271287

Vodafone Paketim Dolduğunda Ekstra Paket Alamıyorum

2-3 ay önce hattımı başka operatörden bu operatöre geçirdim. Geçirirken şubedeki yetkililer beni yanlış bilgiler ile yönledirdiler. Genç avantaj ekstra paketini seçtim verdikleri bilgilere göre. 500 Mb internet bana yetmez ekstra internet paketi alabilirmiyim diye sorduğumda 15 liraya 1 GB ek paket alırsınız demişlerdi. Fakat şimdi 500 Mb internetim doldu.


1 GB ek paket almak istedim bu tarifeye ek paket veremiyoruz diyor müşteri yetkilileri. Böyle birşey olmaz ve bu yanlış bilgilerle 1 yıllıkta taahhüt yaptırdılar birde bana. Ya bana bu 1 GB ek paketi tanımlayın ya da ben yarın Turkcell'e geçeyim? Şubedeki adamlarınızı güzel bilgilendirin bence. Çünkü şuan bildiğiniz mağdur durumdayım.

Burak 54 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Burak08 Şubat 2014

  3 şubatta şikayetimi dile getirmiştim fakat hala bir geri dönüş yapılmadı.Şikayetin altına neden dönülmediği hakkında da soru sordum ona da geri dönüş yapılmadı.Ayıptır ya.mağdur durumdayım dedim en kısa sürede çözülsün ona göre operatör değiştiricem gerekiyorsa dedim ama hala bir geri dönüş yapılmadı tarafıma???Lütfen rica ediyorum artık bana sonuca yönelik birşey söyleyin müşteri hizmetlerini arıyorum hiç biri birşey söylemiyor kalıp cümlelerden başka.Bana SONUÇ lazım artık olacak mı olmuycak mı???..

 • Burak06 Şubat 2014

  Hala geri dönüş yapılmadı?Ne zaman dönülcek tarafıma acaba???

 • Burak04 Şubat 2014

  bir an önce çözülüp geri dönüş olursa sevinirim.Şuan mağdur durumdayım bildiğiniz!!Sizden gelen çözüme göre vodafone'a devam edip etmeme kararı alacağım çünkü.

 • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön