29 Nisan 2013 #1768583

Vodafone Paketim 30 Gün Geçmesine Rağmen Yenilenmiyor!

1 ay önce Özgür genç 500 dk 1 gb internet ve 1000 sms 19 TL kampanyası üzerine Vodafone'a geçiş yaptım. 28 mart tarihinde paketim başladı şuan üzerinden 1 ay geçti dün yenilenmesi gereken paketim hattımda yeterli bakiye olmasına rağmen yetersiz bakiye cevabıyla yenilenmemektedir. Müşteri hizmetleri üzerinde çalışılıyor şeklinde yetersiz ve kestirme cevaplarla sorunumu geçiştirmektedir. Ne kadar zor bir sorunsa paket yenilemek 24 saattir bir geri dönüş yok. Ben şuan hattımda para olmasına rağmen mağduriyet yaşıyorum ve daha 1. aydan Vodafone dan hiç memnun kalmadım. Sorununda en kısa sürede düzeltilmesini istiyorum.

Sibel 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 29.04.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri "

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön