21 Ekim 2014

Vodafone Paket Yükseltmede Olmayacağını Söyledikleri Cayma Bedelini Faturama Yansıttılar!

Duran tarifeden bir ay kalan sözleşme bitimin öncesinde red classic tarifesine geçişimde yüksek tarifeye geçişte sıkıntı olmayacağını dile getirdikleri için cep merkezinden başvuru yaptım. Mevcut paketi iptal ettiler ama tarifeye geçişte önceden kalma borcum nedeniyle geçemediğim için borcumu ödedim.

Tekrar denendiğinde ise yine olmayınca, müşteri hizmetleri 24 saat geçmesi gerektiğini dile getirdi. Ve fatura kesimine 6 saat kalaya kadar tarife değiştirebileceğimi ve sıkıntı olmayacağını dile getirdi. Ertesi günü online self servis aracılığı ile red classic tarifesine geçtim ve şuan bu tarifede teahhütlü müşteriyim. Faturama 170 TL civarı cayma bedeli yansımış bulunduğunu esefle görmekteyim.

Hakan 540 Okunma

Cevaplar

  • Hakan'ın Teşekkür Mesajı27 Ekim 2014

    İnanılmaz bir şekilde ümidimi kestiğim anda sorunu çözdüler ve beni arayarak blgilendirme yaptılar. Teşekkürler.

  • Hakan21 Ekim 2014

    Standartbir cevapla geciktirmişsiniz. 2012 de yaşadığım bir haksız faturalandırılmayı ancak 3. tarafla çözebilmiştim. bakalım bu sefer nasıl olacak.

  • Vodafone Temsilcisi21 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön