04 Eylül 2013 #1993698

Vodafone Paket Yükseltme Taleplerimi Sürekli Reddediyor!

Senelerdir abonesi olduğum GSM numaramla ilgili olarak şubat 2013 ayındaki fatura bedeli ve net kullanım ücretlendirmesi ile ilgili yaptığım itirazlara ve sayısız aramaya rağmen sadece incelenmektedir cevabı aldığım ve bu nedenle gereksiz yere fazladan net paketi satın almak zorunda olup yüksek fatura ödemek zorunda kaldığım için çok sinirliyim.


Nerede ise kurulduğu ilk günden beri Telsim ve Vodafone abonesi olarak bir kez bile fatura ödeme sorunu yaşatmadığım bu firma şubat ayından bu yana şikayetime cevap vermemiş,maddi ve manevi olarak zarara sokmuştur. Paket yükseltme taleplerim de sürekli red cevabı almıştır.Bu konu hukuki sürece gidecektir ve faturalar talep edilecektir

Utku 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,mail adresinize gönderim yapıldığını belirtmek isteriz.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Utku05 Eylül 2013

    Şu an vermiş olduğunuz cevap yaklaşık 6 aydır sürekli aldığım cevabın birebir aynısı. Sırf bu yüzden yani net ve dakika kullanımı bilgimin sonucunda da oluşan fatura bilgimin 6 ay sürede verilememesi kurumunuzun bir incelemeyi 6 ayda yapamaması nasıl izah edilir merak etmekteyim. Bu süre zarfında birtek bile fatura ödeme aksaması olmaması da halen kurumunuza olab saygımdandır. Ancak bu sırada ödediğim yaklaşık 1000 tllik fatura bedelinin tamamını sizlerden hukuki olarak talep edeceğimi de bilmenizi isterim. Gereği bilgilerinize arz olunur. Saygılarımla Dr. Utku AKSOY

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön