15 Mayıs 2013 #1799230

Vodafone Paket Yenileme Sorunu!

1 ay önce geçiş yaptığım komple özgürlük tarifesinin 30 gün sonundaki yenilemesi yapılmadı. Hattımda yeterli bakiye bulunmasına rağmen müşteri hizmetleri de sistemlerinde sorun olduğunu ifade edip birkaç saat beklememi önerdiler. 5 saattir herhangi bir mesaj tarafıma ulaşmadı. Ayrıca sorgulama yaptığımda komple özgürlük kampanyasından faydalanmamaktasınız diye bir mesaj almaktayım. Sürekli böyle sorunlar yaşayacaksam neden 9 senelik Turkcell hattımı sizin operatörünüze güvenerek taşıdım? Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini talep ediyorum.

Mehmet 23 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden ,534322****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde KOMPLE OZGURLUK paket kapsamında mevcut hediyenizin yüklendiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön