15 Mayıs 2013 #1798825

Vodafone Paket Yenileme!

Her ayki gibi bu ayda paketim yenilenmedi. Yenilenmediği için online işlemlerden iptal edip yeniledim onay mesajı bekleyin dendi. Her Yöne Maksi Vodafone'lularla 10000 SMS ve diğer yönlere 2000 SMS, 9,9 TL bu paketi aldım "Sms paketi için bakiyeniz en az 11 tl olmalıdır.Bilgi mesajı geldiğinde kullanmaya başlayabilirsiniz" yazıyordu. netteki etiket fiyatı üzerinden aldım.
Tüketici hakları gereği etikette yazan fiyat geçerlidir paketimi yenilemenizi bekliyorum.

Recep 4.173 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetinize istinaden; öncelikle imzalamış olduğunuz abonelik sözleşmesine göre "" VODAFONE yürürlüğe girmeden önce usulünce ve tüketicilerine duyurmak suretiyle sunduğu temel Elektronik haberleşme dışında sunduğu katma değerli hizmetler vb. ek servis ve hizmetleri ile bu hizmetlerin koşullarını değiştirme,kaldırma,yenileme hakkına sahiptir. "" bilgisinin yasal olarak bulunduğunu belirtmek isteriz. 15 Mart 2013 tarihinden itibaren, SMS paketlerinin aylık sabit ücretlerine fiyat artışı uygulanmış olup, değişiklikten etkilenen bireysel abonelere 14 Mart 2013 tarihinde konuyla ilgili bilgilendirme SMS’i gönderilmiş olduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca, 0 53921***** numaralı hattınıza yönelik yapılan kontrollerde yeterli bakiye koşulu sağlanarak HerYöne Maksi SMS paketinizin 14.05.2013 tarihinde yenilenmiş ve hattınıza aşağıdaki bilgilendirme mesajının gönderilmiş olduğu görülmüştür. “SEBEKEICI 10000, SEBEKE DISI 2000 MESAJLASABILECEGINIZ SMS HESABINIZA YUKLENMISTIR. PAKETINIZ HER 30 GUNDE BIR YINELENECEKTIR.” Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön