Vodafone Paket Ücreti Her Şey Dahil Pasaport

Bilal Bilal20 Ekim 12:13

11 yılı aşkın Vodafone kullanıcısıyım ilk defa faturalıya korka korka geçtim ve korktuğum da başıma geldi her şey Dahil Pasaport adında 39 TL' lik bir paket bindirilmiş faturama Üstelik fatura tutarımın artmayacağı duran tarife özellikli olacağı taahhüdü verilmişti bana... 

Kullanmadığım içeriğinde de internet ve dakika olmayan bu tarifenin faturam kesilmeden iptalini önemle rica ediyorum. 7000' den 542 'den hiçbir kanaldan müşteri temsilcisine bağlanamadım. Dönüş yapılmaması durumunda cayma bedeli verip direk hattımı farklı bir operatöre taşımayı düşünüyorum. Yoksa bu tür paketlerle kat kat alınacak bu bedel benden.

Gelişme :

1 hafta önce

Hattımla alakalı son 2 aydır yaşadığım ilave paket ücretlerden her şey Dahil pasaport ötürü faturasız hatta geçişim sağlandı Son aya ilişkin tarafımdan alacağınız haksız cayma bedellerinden bir önceki ayki faturamdan alacağım olan 40-tlherşey Dahil Pasaport paket iptal ücretinin iade edilmesini rica ederim. ( Haksız cayma bedeli diyorum neden? Ben opreratörümü değiştirmiyorum faturalıdan faturasıza geçiş yapıyorum Ve siz faturalıda tarife değiştirirken cayma uygulamıyorsunuz Faturasıza geçerken cayma bedeli çıkarıyorsunuz neden? )

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler