20 Aralık 2013

Vodafone Paket Ücreti Farklılığı!

Vodafone firması müşterilerine haksızlık yapmaktadır. Yeni gelen müşteriye 49 TL'den verdiği paketi eski kullanıcısına 65-70 TL'den vermektedir. Burada eşitlik ilkesine aykırı hareket edilmiş ve eski kullanıcı cezalandırılmıştır. Müşteri temsilciliğiyle kurduğum iletişimde de bu konunun böyle olduğu doğrulanmıştır. Eski kullanıcı olarak kendim bu durumdan rahatsız oldum. Ben hattımı taşımayı düşünüyorum.

Ömer 262 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,yapılan kontrollerde aynı konulu mailinize istinaden 20.12.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön