04 Aralık 2014

Vodafone Paket Ücreti Arttırıldı

Yaklaşık iki ay önce numaramı Vodafone'a taşıdım. Numarasını taşıyanlara özel olduğu söylenen aylık 19 TL karşılığı Duble 1000 tarifesini seçtim. Bugün gelen mesajda tarifenin artık 22 TL olduğu belirtilmiş. Yani Vodafone firması numara taşımayı cazip hale getirmek için düşük fiyattan tarife verip daha sonra fiyatını yükseltiyor.

Fatih 1.154 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 10.12.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Fatih04 Aralık 2014

    Her zaman ki gibi kopyala/yapıştır cevaplar. Ne zaman kâr odaklı değil de musteri odakli firmalar haline geleceksiniz cok merak ediyorum.

  • Vodafone Temsilcisi04 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön