08 Aralık 2014

Vodafone Paket Son Kullanma Tarihi Yanlış!

07/12/14 10:07 tarihinde de arama yaptıktan sonra 46 kuruş kesildiğini gördüğümde şaşırıp, Vodafone'u ücretli şekilde 542'den aradım ve U. isminde sadece tek bir şey ezberletilmiş bir arkadaşla durumu konuştum, bana size uyarı mesajı gönderildi dedi ve saat 8:30'a kadar geçerli olacağını ve bu süreden sonra biteceğini bildirdi bende kendisine 7000'e mesaj atarak tam altın tarifim de kalanları görmek için 30 kasım tarihinde attığım mesajı ve mesaj içeriğinde 07/12/14 saat 14:34 tarihine kadar bu haklarımın devam edeceğine dair bir mesaj bulunduğunu söyledim ve bu mesaja bakarak görüşme yaptığımı söyledim sistemsel bir hata olabilir demiştir. Ücretleri geri iade istiyorum.

Ender 266 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.12.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön