11 Eylül 2013 #2007167

Vodafone Paket Problemini Çözemedi!

Vodafone'a geçme sebebim olan Hoşgeldin Maksi paketinden 20 TL karşılığı 500 dk 5000 sms her ay hattıma yüklenirken bu ay 5000 sms'im yüklenmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımdaysa bu pakette 5000 sms olmadığı söylenince paket iptali ve karşılığında 20 TL'min yüklenmesini istedim fakat bunun imkanı olmadığını söyleyen görevli daha önce hattımın geçmişinde de sms paketi görünmediğini söyledi. Çağrı merkezinin yardımcı olamadığı bu sorunu buradan çözersiniz umarım.

Burak 25 Okunma

Cevaplar

  • Burak31 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti adına hiçbir olumlu hareket görmedim.

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 12.09.2013 tarihinde yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. 6 aylık kullanım hakkınızın dolmuş olması sebebi ile prpmpsyonlarınızn yüklenmediğini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön