17 Nisan 2014

Vodafone Paket Kullanımı Hakkında Bilgi Vermeden Paramı Aldı.

1 ay önce 30 TL yükleyip altın tarifeye geçtim . İkinci 30 TL yüklememden sonra iki günde kontör bitti, çağrı merkezini bile arayamadım ve başka telefondan ulaştım. Meğerse bana kampanya için onay mesajı gelmesi ve benimde onayladıktan sonra tarifeyi kullanmam gerekiyormuş ama bana kimse bunu uyarmadı ve ayrıca onay mesajı da gelmedi. Bir de cepavans kullanmışım, yatırdığım 30 TL 24 TL'ye düşmüş. 2 gündür şikayetimi dile getiriyorum ama kimseler cevap vermiyor. Kontörsüz ve parasız aramalarını bekliyorum.

Hüseyin 49 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,22.04.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

 • Hüseyin22 Nisan 2014

  hiç bir işe yaramayan müşteri temsilcileri var

 • Hüseyin18 Nisan 2014

  günler geçiyor, çağrı merkezinizi aramadığım ve mail atmadığım yer kalmadı, bu kadar mı yoğun şikayet alıyorsunuz da beni hala yanıtlayamadınız. mağdurum diyorum, kont. yok arayamıyorum hiçbir yeri diyorum bu nasıl kurumsallıktır, ilgilenmiyorsanız operatörümü değiştireceğim

 • Hüseyin17 Nisan 2014

  2 gündür geri dönmenizi bekliyorum zaten, kontörüm yok kimseyi arayamıyorum, kont. olmazsa çağrı merkezini bile arayamıyorum, hala bekliyorum

 • Vodafone Temsilcisi17 Nisan 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön