18 Ocak 2014 #2242131

Vodafone Paket İptali Yapmıyor!

Arama motorunda yurt dışı konuşma paketi diye arama yaptırdığımda çıkan sonuçlardan en üstteki Yurt dışı Konuşma Paketleri - Vodafone'a tıkladım ve gelen Vodafone web sayfasında sol menüde Yurt dışı konuşma paketleri seçili olduğunu gördüm ve Suudi Arabistan ülkesinin tüm ülkeler paketinde olduğunu okudum ve aylık 60 dk için 45 TL yükledim.


Paketimin yüklendiği mesajını aldıktan sonra Suudi Arabistan'ı aradım fakat kendi hesabımdaki paradan düştüğünü görünce hemen müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri aldığım paketin yurt dışından yurt içine arama yapabilmek için olduğunu söyledi. Bende 30 dk önce aldığım paketi iptal edin dedim. Müşteri hizmetleri iptal edemeyiz 45 TL'niz artık yok dedi.

Bekir 232 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi veridliği tespit edilmitşir.İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Bekir18 Ocak 2014

    Cayma Hakkı diye birşey var. ben 7 gün dolmadan 30 dk sonra cayma hakkımı kullanmak istedim

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön