11 Mayıs 2013 #1792417

Vodafone Paket İptali!

Facebook+twitter+20 mb internet paketini ABONE YENİFT yazıp 3636'ya gönderdim ve paketi yaptım. paketimi iptal etmek için İPTAL FT yazıp 3636'ya gönderdim ve gelen cevap 'İşleminizi şu an gerçekleştiremiyoruz.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Vodafone'.Paketin iptali için gerekenin yapılmasını arz ederim.

Emre 187 Okunma

Cevaplar

 • Emre16 Mayıs 2013

  Ben sizden Facebook+twitter+20mb paketini iptal etmenizi istemiştim cepnet paketimi iptal etmişiniz.

 • Emre16 Mayıs 2013

  Aylık cepnet paketim ben iptal etmediğim halde iptal edilmiş.Yaklaşık iki yıldır cepnet paketini kullanıyorum bu paket benim isteğim dışında iptal edilmiştir.Paketimin geri verilmesini talep ediyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Şikayetim.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.Yeni Facebook Twitter paketiniz 04.06.2013 tarihi itibariyle iptal edilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön