25 Nisan 2013 #1763080

Vodafone Paket İptal Olmuyor!

Vodafone dan vınn paketi almıştım. Fakat eylül 2012'de iptal ettirdim paketi. Daha doğrusu müşteri hizmetlerindeki arkadaş direkt iptal işleminin olmadığını 3 seçenek sunup o şekilde iptal edebiliriz dedi.


Bunlardan biride faturasıza taşınıp zaten internet paketini hiç kullanmayacağım için bir kaç ayında kendiliğinden iptal olacağını söyledi. Bu seferde faturasız tarife kullanıyorum diye para kesintisi olmayacak mı dedim hayır kesinlikle öyle birşey olmaz dedi.


Ve benim kartımdan ekimde 2 defa kasım aralık 2012 ve ocak şubat 2013 aylarından düzenli bir şekilde kesinti oldu. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım her biri iptal işlemi için farklı konuşup internet paketini iptal etmediler.

Neşe 58 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlanablimesi için şikayete konu olan Vodafone Gsm numaranızı iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön