14 Şubat 2014 #2294026

Vodafone Paket Fiyatım Yanlış Hesaplanmış!

Ailem yaklaşık 10 sene belki daha fazla süredir Vodafone kullanıcısıyız. Benim sorunum paket süremin 6 martta bitecek olmasına rağmen faturalarımda inanılmaz ücretlendirmeler görüyorum. Son iki ayda özellikle anneme 100 ve 102 lira fatura gelmiş ki en fazla 25 lira geliyordu. 250 +250 dk olan kampanyası bitmiş görünüyor fakat online servislerden kontrol edince 6 mart biteceği görünüyor.


Ayrıca 250 dk'sı 25 lira olan kampanya ile birlikte bu fatura geliyor. Diğer sorun ise benim telefonumdan kaynaklanıyor. Mesaj paketi ve internet paketimin ücretleri normali 2 katı olarak hesaplanmış. Gerçekten anlamakta zorlanacağınız bir sistem var ortada. Acilen bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Burak 23 Okunma

Cevaplar

  • Burak24 Şubat 2014

    Zerre kadar yardımcı olmadığınız için teşekkürler. Zaten hep haklısınız suç bende.

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19/02/2014 13:52:52 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön