28 Ağustos 2013 #1979795

Vodafone Paket Dışı Ücretlendirme Yaptı!

1 adet bireysel 3 adet kurumsal Vodafone hat kullanıyoruz. Tarifem dahilindeki dakikalar hattıma tanımlanmadığı ve konuyla alakalı tarafımıza bilgi verilmediği için paket aşımından dolayı 35 TL fatura ödemem gerekirken 187 TL fatura ödedim üstelik gerekli başvuru ve itirazları yapmama rağmen ikinci fatura da aynı şekilde geldi.


Taahhütleri imzalayana kadar müşteri hizmet yetkilileriyle görüşmeleri bile kendileri yapıyorlardı. Şimdi telefonlarımıza cevap veren bile yok. Ne bireysel temsilci yardımcı oluyor ne de müşteri hizmetleri. Günümün büyük kısmı dert anlatmakla geçiyor yaşattıkları psikolojik yıkımda cabası. Artık biri sesimi duysun lütfen. Nerede kaldı müşteri memnuniyeti.

Kübra 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön