25 Aralık 2013

Vodafone Paket Dışı Ücret Kesti!

19-21 Aralık tarihleri arasında Madrid şehrine yapacağım. Yolculuk öncesi günlük 30 yurt dışı tarifesi ile her yöne 30 dk. 30 mb interneti 9,9 tl karşılığı hattıma yükledim. Mesajla bana bu süreleri kullanabilirsiniz 24 saat içinde diyerek mesaj da geldi, fakat acı bir şekilde hattımdaki liradan yendiğini ve paketin hiçbir işe yaramadığını, devreye girmediğini Madrid'e ulaştığımda pakete güvenerek konuştuktan sonra hattınızdaki liralar tükenmiştir mesajı ile öğrendim. Yaklaşık 35 tl hattımdan gitmişti. Dalga geçer gibi bir de aldığım paketin kullanım süresi dolduğunda da "paketinizin kullanım süresi dolmuştur." diye mesaj geldi. Şimdi arayacaklar ve bahaneler sıralayacaklar.

Bilal 59 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön