02 Eylül 2013 #1988269

Vodafone Paket Dışı Ücret Kesiyor!

10.08.2013 tarihinde 5 TL'ye 350 mb olan internet paketine abone oldum. Daha öncede bu sorunu yaşadığım için Vodofone self den tüm ayarları aldım. Android telefonlarda en büyük sorun bu. Hesaplar ve senkronizasyondan arka plan verisini kapattım. İnternet yapılandırması Vodofone internet olarak seçili ve arka planda çalışan tüm veri gerektiren uygulamaları kapattım (Whatshap vb ) hatta sildim.


Yani gereken tüm ayarlar yapılmış olmasına rağmen kendi internet tarayıcısından veya Facebook uygulamasından m.facebook.com adresine girmeme rağmen TL eksiliyor. 20 gündür tatildeydim bu 20 gün içinde en az 25 TL param gitti. Vodofone'a götürdüm yaptık dediler sorun aynı. 5 TL'lik pakete 30 TL param gitti.

Bilal 94 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde farklı URL(kaynak bulucu)’ ler kullanımlar olduğu , bu kullanımlarının standart mobil internet tarifesinden ücretlendirildiği anlaşılmıştır. Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Bilal15 Eylül 2013

  Hat değişikliği yaptım. Şuan Rahatım

 • Bilal08 Eylül 2013

  Sorun 3 gün içinde çözülmesse hattımı başka bir hatta taşıyacağım

 • Bilal07 Eylül 2013

  Sorunum hala çözülmedi . kısa sürede çözüme kavuşmasını istiyorum

 • Bilal03 Eylül 2013

  En kısa sürede sonuçlandırılmasını istiyorum , Tatildeydim bu yüzden kullanmak zorunda kaldım Paketim olmasına rağmen sürekli her giriğimde 16 kr bazen 2 3 Tl gidiyor. 5 tllik pakete 30 tl harcamak nedir ya ?

 • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön