23 Mayıs 2014

Vodafone Paket Değişikliğine İzin Vermedi

544860**** Vodafone müşterisiyim.Abone merkezinden cihaz kampanyasından yararlanmak için başvuru yaptım.Ancak 0020 hattımda son 6 ay içerisinde faturalardaki aksama yüzünden sistem onay vermedi.Abone merkezindeki görevli yeni bir hat açalım size onla deneyelim sistem buna aldanıyor onay verir dedi.545324**** no'lu faturalı hattı üzerime açıp sisteme girdik ve telefon için onay verdi.


542 müşteri hizmetlerini arayıp cihaz almak için almış olduğum 6719 no'lu hattı kontörlüye geçirmek istediğimi ve zaten faturalı olan ve çevremde bilinen numara olan 0020 no'lu hattıma cihaz kampanya sorumluluklarını transfer etmek istediğimi söyledim ancak mümkün olmadığını söylediler.Ödeyecek olan yine benim!

Sertan 829 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Mayıs 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön