17 Ocak 2014 #2240472

Vodafone Paket Değişikliğinde Vergi Ödetiyor!

2003 yılından beri kullandığım öncesinde Telsim şuanda (Vodafone) olan hattımı 6 ay öncesinde faturayı aşmayan tarifeden 25 tl karşılığında 500 dk 5000 sms taahhütsüz olarak yaptım. faturalarımın meblağı internet paketi aldığımda yükseldiği için bütçemi sarsmaya başladı ve 3 gün öncesinde fatura kesim tarihinden önce müşteri hizmetlerini arayıp hattımın faturalıdan çıkarılıp kontörlü olarak devam edilmesi talebinde bulundum. 48 saat içinde dönüş yaptılar. Bu işlem neticesinde bana 30 tl'lik bir vergi ödemem gerektiğini söylediler. Kısacası ne kadar itiraz etsem de boşa!

Yusuf 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,17.01.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı tespit edilmiştir.İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön