13 Şubat 2014 #2291715

Vodafone Paket Aşımlarında Bilgilendirme Mesajı Göndermiyor!

Kullanmakta olduğum 500 mb internet paketimin tamamını kullandığıma dair uyarı mesajı daha önceki aylarda gelmesine rağmen bu ay bu uyarı mesajının gelmemesi yüzünden 08.02.2014 tarihinde 8 tl gibi bir ücretlendirme meydana geldi.


Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda ise paketimin %100'ünü kullandığıma dair bilgilendirme mesajının gelmediği doğrulandı. Konuyla ilgili inceleme talebinde bulunduk fakat tarafıma gönderilen mesajda ücretlendirmede hata olmadığı bildirildi. Bunun üzerine tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda yapılacak bir şey olmadığı tarafıma iletildi.


Bakiyem eksiye düşene kadar bütün TL'm çekildiği için Vodafone tarafından mağdur bırakıldım.

İlker 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.12.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön