09 Eylül 2013 #2002566

Vodafone Paket Aşımında Bilgilendirme Yapmadı!

Farklı GSM operatöründen 2 ay önce Vodafone'a geçtim. İlk geçeceğim zaman fatura aşımında mutlaka bilgilendirme mesajı yapılır diye söylendi. Ancak daha 2. ayım bu operatöre geçişim bin pişman oldum. Tarifem 53 liralık ama bana gelen fatura 547. 90 TL ve fatura aşımına dair herhangi bir mesaj bile almadım.


Müşteri hizmetlerini arıyorum sistemde size bilgilendirme mesajı gelmiş deniyor. Bu kadar yüksek ücret olacak ve ben hala konuşacağım Vodafone operatör şirketinin müşterisini bilgilendirmeden yanıltmasından şikayetçiyim.

Siraç 62 Okunma

Cevaplar

  • Siraç11 Eylül 2013

    benim paketimde heryöne 500 dk değil 1500 dk diye bu pakete geçtim şuan verdiğiniz bu bilgi ile kafam dahada karıştı. siz 1500 dk diye veriyor deyip onlarca sözleşme sayfasını haliyle okumayıp 500 dk. sattıysanız işk işim tüketici mahkemesine başvurmak olacak.

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 17.08.2013 tarihinde ''Sayin abonemiz, 17.08.2013 16:43:44 itibariyle Esnaf Avantaj Mini Super dahilindeki Heryone 500 DK limitinizi %100 kullandiniz.Diger kullanim haklarinizin ozeti icin OZET, ayrintisi icin DK yazip 7000e SMS atarak ucretsiz ogrenebilirsiniz.Tum kullanim haklariniz bittikten sonra gecerli ucretler: Heryone 43,89 Kr/Dk '' bilgilendirme sms 'inin gönderildiği tespit edilmiş olup,ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön