17 Temmuz 2014

Vodafone Paket Aşımı Yaptığım İddaa Ediliyor

Vodafone hattımda 1500 dk görüşme paketim var. bu sürenin aşılmış olduğu söyleniyor. 45 tl olan sabit ücretim 138 tl olarak geldi. bütün görüşmelerimi toplamama rağmen 1000dk bile yapmıyor. bu yanlışlığı düzeltin..

Şakir 473 Okunma

Cevaplar

 • Şakir07 Ağustos 2014

  beni arayan çalışanınızla görüştük doğrudur. fakat trafikte olduğum için bana vermek istediği formülleri ve yapılacak hesaplamaları alamıyacağımı söyledim kendisine. o da 542 nolu numaradan ulaşmamı söyledi. fakat aradığım müşteri hizmetleri konuya hakim olmadığından sorunumu halledemedim. lütfen kurumsal birime bağlı excell formatındaki formül ve hesaplamalardan bilgisi olan çalışanlarınız bana ulaşsınlar. kolay gelsin

 • Vodafone Temsilcisi06 Ağustos 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Şakir18 Temmuz 2014

  kısa zamanda ilgilenip inceleme yapmanız memnuniyet verici, umarın incelemede kısa sürede yapılıp tarafıma dönüş yapılır. 542 numarasını arayabileceğim söyleniyor fakat defalarca aramama rağmen maalesef sonuç alamadım. o nedenle buraya paylaşımda bulundum. daha tecrübeli, bilgili ve ilgili müşteri temsilcileriyle çalışmanız dileğiyle...

 • Vodafone Temsilcisi17 Temmuz 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön