16 Şubat 2013 #1635772

Vodafone Paket Aşımı Olmuş!

Yaklaşık 2 sene faturalı hat kullandım gayette memnundum açıkçası sonrasında taahhütle cihaz aldım nedense 2 senedir asım yapamadığım genç avantaj faturası 2 sene sözleşmesini imzaladıktan sonra 80 liradan aşağıya inmedi. son faturamla ilgili müşteri hizmetlerine itirazda bulundum.


İncelendiğinde 40 tl paket aşımı söz konusu fakat paket asımında dakikasına 0, 40 krs ilave ücret gelirken 40 tl paket aşımı sizce de tuhaf değil mi, daha öncede bis paketi ile ilgili sorun yaşamıştım ne hikmetse tavrımı sert yaptığım zaman internet kullanım ücreti olan ek 5 tl yi sildiler faturamdan.

Mehmet 375 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,506964**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelendiğinde Aralık dönemine ait faturanızda paket kapsamında verilen dakikalarınızı aşmanız nedeni ile ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir.Tarafınıza gönderilen bilgilendirme smsleri 24 saat içersinde gönderilmiş olması nedeni ile ücretlendirmenizde sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön