14 Şubat 2014 #2289610

Vodafone Paket Aşımı Mesajı Göndermedi

Benim ocak- şubat faturasında olan dakika bitimi uyarı gelmemiş olup bunun sonucunda aşırı yüksek bir fatura gelmiştir. Müşteri hizmetleri her ne kadar size mesaj gelmiş deseler de bana gelmedi. Aynı mesajı tekrar aradıktan sonra gönderdik bakın deseler de mesaj bana gelmedi. Bu işten ne anlamam gerekiyor? İlk kez Vodafone kullandım ve ilgisizlikleri yüzünden bir ceremesini çekiyoruz bu kadarda olmaz.

Ferdi 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ferdi19 Şubat 2014

    musterı hızmetlerınde CALISAN PERSONELLERININ BAZILARININ TUTUMU VAR MUSTERIYE YAKLASIM TARZI COK YANLIS VE ITICI ayrıca sıstemınızde sıkıntı var morel bozucu

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön