24 Ocak 2014 #2253704

Vodafone Paket Aşımı Mesajı Göndermedi

Benden 26 tl yerine 73 tl fatura aldılar. Bana mesaj gelmesi lazım yüzde sekseni kullandığıma dair ama gelmedi ama bana biz gönderdik diyorlar. Hep laf kalabalığı ama olan bizim gibi saflara oluyor. 2 fatura birden almışlar. Bu işi aydınlatsınlar. Benim paramı kimse yiyemez.

Serdar 49 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Serdar01 Şubat 2014

  Incelenmiş ama hiçbir yanlişlik yokmuş öyle mesaj atmişlar bana paket aşimi değil benden 2fatura aladılar 1ay icinde parami geri vermiyorlar çatlıyorlar insanlari parçayı hesabımdan çektdiler anlamiyayim diye hirsiz bunlar

 • Serdar27 Ocak 2014

  Benim gözümle 0 bunlar insanlarin paralarini iyi yürütür

 • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön