22 Şubat 2013 #1648283

Vodafone Paket Aşımı Diye Ücret Talep Ediyor!

Yurt içi toplu süre - paket dışı arama diyerek 46 lira haksız kazanç elde etmeye çalışan bu firmadan şikayetçiyim. Üstelik detaylarda bu 46 lirayı asla bulamıyorsunuz. KDV ÖTV dahil 22 lira diye belirtilen paketim kapsamında süreyi geçmedim, paket dışı arama da yapmadım. Bu ve benzeri şeylerden sıkıldım. 72 liralık faturayı açıklayabilecekler mi merak ediyorum!

Hüseyin 44 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin26 Şubat 2013

  Yaptığınız tamamen evrakta sahtecilik ve toplumu, yanlış bilgi vererek, aldatmaya yönelik harekettir. Bunun bedeli sizin için ağır olacak.

 • Hüseyin26 Şubat 2013

  Yalanın bu kadarı! Kim beni aradı? Kiminle görüşüldü? Ne bugün, ne de başka bir gün kimseyle sözlü görüşme gerçekleştirmedim, kimse de aramadı. Siz başka birilerinin faturasını da mı bana kesiyorsunuz? Ayıp gerçekten ayıp. Böyle devam ederseniz, tüketici mahkemesine başvuracağım.

 • Vodafone Temsilcisi26 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 26.02.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi22 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön