24 Mayıs 2013

Vodafone Paket Aşımı Bilgilendirilmedi!

2013 yılına girmeden önce 12.12.2012 yılında askere gittim.2012 yılında gittiğimde 1000 dk ve 10000 sms faturalı paketim vardı. 2013 yılına geçtiğimde 500 dk artı 5000 sms e indirilmiş ve bununla ilgili bana mesaj çekildiği söyleniyor veya bilgilendirildiği söyleniyor ancak bilineceği gibi askerde telefon kullanamadığım için konuşma süremin 500 dk indiğini bilmiyordum.

Askerden geldiğimde hala 1000 dk var sandığım için 800 dk lık bir konuşma yapmışım. Ancak fatura ödemek için gittiğimde 30 liralık fatura yerine 171 lira geldi. Çünkü 300 dk aşmışım. Asker olduğumdan dolayı haberim olmadığı için gereğinin yapılmasını arz ederim .

Mehmet 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön