09 Eylül 2013 #2002645

Vodafone Özgür Genç Tarifesinde Üye Olma Sorunu!

Dünyalar devi Vodafone müşteri kaybediyor. Numaramı Vodafone'a taşımak istedim. Özgür genç tarifesinde açılmasını istedim. Fakat kayıt esnasında Vodafone Freezone'da 3 numara var dediler. Bu yüzden özgür genç tarifesine alamıyoruz" dediler. Müşteri hizmetlerini aradığımda da aynı durumu belirttiler. İşin komik tarafı Vodafone 'a ait sadece bir tane numara var.


O numaranın tarifesi Özgür genç tarifesiydi ama değiştirdim fakat sorunum devam ediyor. Gerekenlerin yapılmasını arz ederim.

Fatih 60 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden Mobil Numara Taşınabilirliği talebinizi alındıktan sonra, MRVT (Merkezi Referans Veritabanı) tarafından talep verici operatöre iletilmekte, onay veya red cevabı ve gerekçesi yine verici operatör tarafından MRVT( Merkezi Referans Veritabanı) ye iletilmekte olduğunu belirmek isteriz. Hattınıza ait başvuru tarihinin 10.09.2013 18:01 olduğu görülmüştür. Taşıma zamanının 14.09.2013 olduğunu ve işlemlerin yasal süre içerisinde tamamlanmakta olduğunu hatırlatmak isteriz. Tarifeniz talebiniz üzerine ÖzgürGenç olup sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön