12 Şubat 2014 #2290394

Vodafone Özel Servis Kullanma Bedeli Aldı!

12.02.2014 tarihinde tarafıma mail yolu ile gelen e-faturada 12 TL tutarında özel servis kullanma bedeli olduğunu gördüm.Konu ile ilgili olarak 12.02.2014 tarihinde saat 10.50'de müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede konu ile ilgili bilgi alırken böyle bir hizmetten faydalanmadığı mı belirtip bunun nasıl olduğunu sorduğumda tarafımdan aboneliğin onaylandığını konunun Vodafone ile alakalı olmadığını ama ilgili firmanın müşteri hizmetlerinin telefon numarasını vererek buradan aboneliğimi sonlandırabileceğimi söylediler.Ne tesadüf ki ben müşteri hizmetleri ile görüşmemi daha bitirmemişken aboneliğimin iptal edildiği mesajı telefonuma geldi.

Hüseyin 20 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 20.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş"

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön