23 Eylül 2013 #2026762

Vodafone Oyundan Dolayı Ekstra Ücret Alıyor!

4 aylık Vodafone abonesiyim. Vodafone geçiş yaptığım tarihten itibaren cep telefonundan oyun kanalı ile ekstra 3 fatura döneminde de ücretlendirme yapıldığından 3 defa bayiye 2 defa müşteri hizmetlerine cepten internetin kapatılmasını söylememe rağmen (müşteri temsilcisi ve abone merkezi tarafından kapatıldığı bilgisi verilmesine rağmen) halen oyundan dolayı ekstra ücretlendirme yapılmaktadır.


Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmede de bu konunun onları aştığı herhangi bir işlem yapamayacaklarını bildirmeleri tuhafıma gitti. Bu konu hakkında Vodafone yetkililerinden bir çözüm bekliyorum.

Ali 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Oyunu almış olduğunuz firmanın Ünvanını ve kısa numarasını tarafımıza iletmeniz durumunda detaylı inceleme sağlayabileceğimizi iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön