22 Ocak 2014 #2249324

Vodafone Oyalayarak Fatura Aşımına Sebep Oldu

505253**** numaralı hattımla kullanmakta olduğum tarife sona ermesine rağmen iki defa müşteri temsilcisine iki defa da bayii temsilciliklerine başvurmama rağmen bugün git yarın gel zihniyetiyle tarafımı oyalamışlar ve bu süreçte tarife değişikliği yapmamışlardır. Bu sebepten dolayı eski tarife üzerinden ücretlendirme yapılacağı düşünülerek görüşme yapılmış ancak süre aşımı yapıldığından yüksek miktarda fatura ile karşılaşmış bulunmaktayım. Her ne kadar görüşmeler kendi tarafımdan yapılmış ise de gerekli hassasiyetin gösterilmediği için mağdur duruma düşürüldüğümü tarafınıza bildirir, şikayetimi ele alacağınızı düşünüyorum.

Seyit 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 24.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön