28 Ağustos 2013 #1981489

Vodafone Otomatik Ödemem Olduğu Halde Hattımı Kapattı!

Otomatik ödemem olduğu halde faturamın tahsilatı Vodafone tarafından yapılmış fakat hattım görüşmelere kapatılmıştır. Ayrıca sms paketi talebim olmasına karşın paketim hattıma tanımlanmamış ve her sms'im ücretlendirilerek 320 lira ödemem istenmiştir. Bu yaşadıklarımdan dolayı Vodafone GSM şirketinin müşteri memnuniyeti için değil kendi menfaatleri doğrultusunda işleyen bir firma olduğunu anladım. Gereğinin yapılması için her yolu deneyeceğim.

Emel 34 Okunma

Cevaplar

  • Emel05 Eylül 2013

    Sadece kampanya ve tarife düzenlemeleri yaparak değil. müşteri mağduriyeti ile ilgili de çalışmalar yapıp çözüme odaklı süreçler geliştirmelidir.

  • Emel05 Eylül 2013

    Bana aktarılan bilgilerin yeterliliği ve mağduriyet giderilirliği kesinlikle yoktur.Bayiinin size vermiş olduğu bilgiye de karşıyım, çünkü hattımı Vodofon'a taşırken hat kullanım ihtiyaçlarımı SMS ve Dakika olarak belirtmiş, ona göre bir tarife yada paket istediğimi söylemiştim.Şimdi bu durumda bayii ile benim vermdiğimiz beyanlardan hangisine inanacaksınız, doğru beyanın hangisi olduğunu nasıl tespit edeceksiniz merak etmekteyim.Malumunuzdur ki, Vodofon'da benim tarife bedelim ile daha uygun kampanyalar olmasına karşın SMS hakkı bulunmayan,sadece dakika olan bir tarife seçmem hem mantıken hem de iktisaden mümkün değildir. Cevabınızda belirtmiş olduğunuz destek hattı ve 542 müşteri hizmetlerinden bu konuyla ilgili olumlu ve çözüme odaklı hiçbir olumlu netice de alamadım. Şu an bayi ile ilgili bir mağduriyet söz konusu değildir fakat benim 45 lira diye belirlediğim telefon bütçem ciddi oranda sarsılmıştır.Müşteri mağduriyeti giderme ve memnuniyeti esasına göre gereğinin yapılmasını rica ederim.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızın aktif konumda olduğu bilgisini aktarmak isteriz.Şikayetiniz ile ilgili bayi sorgulandığında tarafınıza gerekli bilgi aktarımında bulunulduğu belirtilmiş olup,hattınızın taşıma işlemleri tamamlandıktan sonra sms tanımlamasının tarafınızca yada bayiye gidilerek tanımlanması yönünde bilgi aktarıldığı belirtilmiş olup,bayi beyanları aracılığıyla durumun kabul edilmediği iletilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön