25 Şubat 2013

Vodafone Otomatik Ödeme Talimatım Olan Hattım Kullanıma Kısıtlandı!

Otomatik ödeme talimatında olan hattım faturam ödenmediği için kısıtlandı. Garanti Bankasından konuşup durumu teyit ettiğimde Vodafone şirketinin faturamı bankama yansıtmadığı, yansıttığı taktirde limit ve bakiyem olduğu için ödemede bir sıkıntı olmayacağını belirtmiştir.

22.02.2013'de Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak durumu anlattım ancak ne olduğunu sistemlerinden anlamayarak müşteri hizmetlerine şikayet faksı çekmemi istediler. Faks çekip hatalarının düzeltilmesi, kredi kartımdan otomatik faturamı çekmelerini istememe ve şikayetimi kayda almalarına rağmen 25.02.2013'de şikayet dilekçeme cevap verilmeden hattım kullanıma kısıtlanmıştır. Teşekkürler Vodafone ilgi ve alakanızı gördük..

Çağlar 31 Okunma

Cevaplar

  • Çağlar21 Mart 2013

    Şikayetimin detaylı incelenmesi talep etmekteyim. 22.02.2013 tarihinde sizin bana gönderdiğiniz vodafon borcunuz var hattınız kısıtlanacak mesajlarınız için ben sizi aradım. iptal talebim söz konusu değildir. böyle bir iptal ve geri çekme varsa nasıl ve ne şartla yapıldığı tarfıma bildirmenizi talep ediyorum. ödenen bir para (son ödeme tarihim 11.02.2013) tarafıza yattıktan sonra nasıl 22.02.2013 te iptal edilip geri alınabilir. siz verdiğiniz cevaptan tatmin oldunuz mu? yada aynı tarihlere-döneme denk gelmekte ben bu ayki ödediğim tutarı şuan nasıl alabilirim açıklarmısınız?

  • Vodafone Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,541643**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 05.02.2013 tarihinde ödeme yaptığınız sonrasında 22.03.2013 tarihinde yapılan ödemeyi iptal etmeniz nedeniyle gecikmekli ödemenizden kaynaklı hattınız kısıtlanmıştır.Bu bağlamda tarafımızdan kaynaklı bir problem bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön