01 Şubat 2014 #2269225

Vodafone Operatör Değişimi Sonrası Fatura Gönderdi

Ağustos ayında Vodafone' dan kamu midi tarifesiyle 12 ay taahhütle bir hat satın aldım. Ocak ayında hattımı Avea 'ya taşıdım. 35 tl'lık son fatura 175 tl geldi. Vodafone ay başına ceza olarak 20 tl ceza uyguladı. Hattı alırken küçük küçük puntolarla yazılan anlaşma metnine dayanarak böyle bir ceza uyguluyorlar. Taahhütü bozmanın elbette bir cezası olmalı ama bu kadar ağır değil. Vodafone gibi uluslararası bir markaya böyle ölçüsüz bir ceza yakışmıyor. Daha makul daha, daha akla mantığa uygun bir ceza olmalı. Bu ağır ceza Vodafone' a yakışmıyor. Faturamda indirim istiyorum.

Mustafa 113 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 07.02.2014 15:55 ve 07.02.2014 16:15 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Mustafa08 Şubat 2014

    Şikayetimin üzerinden bir hafta geçmesine rağmen vodafone hala benimle iletisime geçmedi ve çözüme yönelik bir adim atmadi vodafone markasina bunlar hic yakismiyor

  • Vodafone Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön